Sıkça Sorulan Sorular

18 yaş ve üzerinde olup Lefkoşa'da konaklamak isteyen temiz ve düzgün olan herkes.

Güneş Rezıdans, gecelik, aylık veya talebe göre daha uzun konaklama süresi uygulayabilir.

Rezarvasyon yapılması için geçerli bir email adresi alınır, başka hiçbir belgeye gerek yokdur. Sadece girişde (check-in yaparken) pasaport veya kimlik kopyası, özel kişi detayları ve ödeme alınır.

Güneş Rezidans ile Ercan Havalimanı arası 20 km?dir. Uygun ücret karşılığında transfer servisi sağlayabiliriz, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ELBETTE!! Tüm misafir odalarında ve genel alanlarda Güneş Rezidans Misafirleri için ücretsiz yüksek hızlı (6MBHS) ve kablosuz internet erişim imkanı bulunmaktadır.

Kısa dönemli misafirlerin odaları günlük, orta dönemli (aylık) misafirlerin ise taleplerine göre yapılır. Birçok aylıkcı misafir haftalık temizlik servisi alarak konaklama ücretini daha ekonomik yapmayı tercih edebilir.

Seçtiğiniz pansiyon tipine göre hemen hemen herşey fiyata dahildir. Mesela yarım-pansiyon seçeneğinde; Kaliteli ve konforlu yatak, yatak setleri, ısıtma ve soğutma, sıcak su, özel çalışma masası, odada televizyon, minibar, özel dolap, değerli eşyalar için özel kasa, kurutma makinesi, enfes kahvaltı ve akşam yemeği, fitness odası, ortak alanlar, havuzlu teras, sinema ve game-boy odası, mescit, süratli internet, sizin refahınıza odaklanmış profesyonel bir takım ve 24/7 güvenlik fiyata dahildir. Fiyata dahil olmayanlar; çamaşır yıkama hizmeti, oda servisi, alakart menüde olan ekstra yemek çeşitleri ve kafe servisleri.

Odalarda akıllı televizyon vardır.

Güneş Rezıdans -1. katta çamaşırhane ve kurutma makineleri kredili olarak misafirlerin kullanımına açıktır. Çamaşırlarınızı isterseniz GÜNEŞ REZIDANS gorevlileri sizin için ek ücret karşlığı temizleyip, kurutup, ütüleyebilir.

Size yeni bir anahtar tahsis edilir. Anahtar kayıplarını hemen resepsiyona bildirmeniz gerekir. Yeni anahtar tahsisi ek ücrete tabidir.

Evet; fitness odası Güneş Rezıdans'lılar için ücretsizdir.

Güneş Rezıdans'ın kendi bakım ve onarım personeli sizin ihtiyaç ve istekleriniz hemen yerine getirmek için hazırdır. Siz bize herhangi bir talepde bulunduğunuz zaman bizim görevimiz problemleri hemen çözmektir.

Evet; odanızda depolamak istemediğiniz eşyalarınızı -1. kattaki depo odasında muhafaza edebilirsiniz.